alt.loading

NATO MUltimedia

Інструктори НАТО навчають українських морських піхотинців

Publication date
Country
Filming date
Location
Type
Format
Version
Language

Вдень і вночі, інструктори НАТО навчали українських морпіхів. Відео люб’язно надано Міністерством оборони Великої Британії – © авторське право Британської корони

Synopsis

Майже тисяча українських морпіхів повертаються в Україну після проходження підготовки, яку проводили інструктори НАТО з Нідерландів, Норвегії і Великої Британії. Протягом шести місяців вони опановували навички і тактику амфібійних операцій, відпрацьовуючи висадку морського десанту, вдень і вночі, у різних точках на території Великої Британії. Це перший подібний курс, який проводиться Корпусом Королівської морської піхоти Великої Британії на запит України. Ця програма підготовки є складовою зобов’язання держав–членів Альянсу підтримати Україну у реалізації її права на самооборону перед обличчям неспровокованої загарбницької війни, розв’язаної Росією, як закріплено у Статуті ООН.

Transcript

--TEXT ON SCREEN--

Вирушили на світанку
ці українські морпіхи

десантуються на берег
у Великій Британії


Майже тисяча
українських морпіхів
повернулися додому

після
шестимісячного
навчання
інструкторами НАТО

у рамках
першої програми
амфібійної підготовки,

яку провели Корпус Королівської морської піхоти Великої Британії
й інструктори з Нідерландів і Норвегії

Попереду –
нові тренування
Music
Activated - Edgard Jaude
Usage rights
Цей матеріал є власністю Міністерства оборони Великої Британії і захищений авторським правом Британської корони 2023 р. Репродукція цього відео є обмеженою. Будь ласка, ознайомтесь з правами користування тут.
Reference
NATO921295
ID
2141